Youtube


  Shqiptare

  HD
  3:48
  автор | дата 12.10.2017
  • 7938810
  • 62737
  • 10284
  Проголосовало пользователей: 73021
  Tus Instagram : https://www.instagram.com/tusyourdaddy Tus YouTube Subscribe : http://goo.gl/RmSoKI Tus Facebook Page : http://www.facebook.com/tus.h.tusis Tus Snapchat : tusyourdaddy Tus ft. Bruno - Shqiptare - Official Video Clip Music by: Threedots - Florjan Mumajesi Lyrics by: Threedots - Tus Direction by: Max Production Choreography by : Andi Murra
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; “Ka një mesazh për ty” u çel sot me një histori dashurie ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Rubrika “Për drekë me mua” e emisionit “E Diela Shqiptare” nisi një garë të re ditën e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.05.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Rasti i Cile Precetaj, nënës shqiptare që u dëbua nga SHBA para pak ditësh ishte në fokus të analizës së ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.05.2018
  Pas operacionit të suksesshëm të policisë gjermane, i cili rezultoi me arestimin e 12 personave, pjesa më e madhe shqiptarë dhe sekuestrimin e një ton kokaine ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  www.tvklan.al Reportazh nga Alma Cupi ne KLANHD & TVKLAN Marin Gjoni, ose “Argjendari i zogjve”, siç njihet ndryshe, e ka kaluar gjithë jetën duke folur me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.05.2018
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/vizionplustelevizion https://twitter.com/VizionPlusTV Në një vend tjetër të botës ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.05.2018
  Tema: Si vishen personazhet publik shqiptar. - Sot ne Pasdite ne Top Channel bashke me kuratoren e imazhit te vipave Miranda Dupi, komentojme veshjet e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Kronikë më e plotë: http://tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-36-sezoni-10/ E kishte ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.05.2018
  DASMA SHQIPTARE ANA MALSE - Pjesa e pare Filmi: ANA E MALIT, THESAR QE NUK SHUHET.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; “Ka një mesazh për ty” vijoi me rastin e një familjeje ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.10.2016
  Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Kronikè më e plotë: http://tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-36-sezoni-10/ Mësuesja ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.04.2018
  Cfare fshihet me qellim nga lufta e Trojes ? Si jane ndryshuar te vertetat e Homerit ? Cili eshte roli i Paioneve, Perrebejeve e mbi te gjitha i Dardaneve ?
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Kronikë më e plotë: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Gazetarja Iva Tiço është shprehur në rubrikën “Për drekë me mua” se ajo ha ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.05.2018
  Dasma Shqiptare Sead&Medina - Cifti ne ballkon...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Kronikë më e plotë: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.04.2018
  Drita dhe Sabrija janë dy zonja që kanë patur të njëjtin bashkëshort. Ato sot ishin protagoniste të seancës së ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq”, pasi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2017
  English and Greek subtitles are available. Our merch: http://RussiansReact.com Reaction to Tus ft. Bruno - Shqiptare - Official Video Clip || αντιδραση || Greek ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2018
  Ushtria Shqiptare 2018 - Kursi i Forcave Speciale dhe Komando.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2017
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.04.2018
  E diela e fundit e Prillit solli plot emocione në “Ka një mesazh për ty”. Eva kishte thirrur në studio tri hallat e saj, me profesion mësuese. Ato kanë pasur dhe kanë ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  Mirëse vini në kanalin tim miq LIKE,LIKE,Like Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  Cila eshte historia e forcimit te krimit te organizuar ? Si u realizuan lidhjet e para qe ne kohen e komunizmit dhe çfare ndodhi pas viteve 90 ? Fijet e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.05.2018
  Follow në Twitch - https://www.twitch.tv/shqipgaming Donato direkt ketu: https://goo.gl/xX56jo Shperndaje livestreamin Ketu ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  Facebook Page https://www.facebook.com/LineupVI/ Lineup Vi instagram https://www.instagram.com/official.lineupvi Sergio Tafa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.10.2017
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.08.2017
  10 Kengetaret Me TE Bukura Shqiptare 10 Kengetaret Me TE Bukura Shqiptare.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Kronikë më e plotë: http://tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-36-sezoni-10/ Një çift ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.05.2018
  INFO - Xhaçka ne Izrael! Ushtria Shqiptare pritet te Furnizohet me Arme nga Izraeli! 2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.10.2017
  SHQIPTARE !! Έρχεται Παρασκευή και 13 στο κανάλι Tus Tv !! Subscribe Plazaman: https://goo.gl/9W72iQ Subscribe: TusTv: http://goo.gl/RmSoKI Social Media ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи