Youtube


  Pavaresia e kosoves 2008 festa ne frankfurt me 17.02.2008 dhe 24.02.2008

  HD
  27:18
  автор | дата 16.02.2014
  • 28396
  • 101
  • 9
  Проголосовало пользователей: 110
  Festa e shqiptareve neper rruget e Frankfurtit, disa minuta pas shpalljes te pavarsis te Kosoves me 17.02.2008 dhe poashtu festa e organizuar pas nje jave ne Frankfurt me daten 24.02.2008 me rastin e pavaresis. Ky emision u emitue ne RTK ne kuader ze emisioneve "Zeri Yne" Gazetar Mon Beqiri Realizimi dhe autor Besfort Hasanaj Chibis Ndihme kameramani Ramiz Gashi
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.08.2008
  Festa e Pavaresise se KOSOVES ne New York City.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2008
  Manifestimi i Pavarsis se Kosoves ne "Times Square", NYC.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2008
  Festa e madhe per pavaresin e kosoves ne frankfurt.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2008
  Kosovarte ne St.Gallen.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2008
  Oh sa Mir me kan Shqipëtar e me festu këtë ditë, që të gjithë e kemi prítë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2008
  Me të vërtetë ka qen diqka e jashtëzakonshme.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2014
  Shpallja e pavarësisë së Kosovës më 17 shkurt 2008, ishte kurorëzimi i një rrugëtimi të dhimbshëm lotësh e gjaku për popullsinë shqiptare atje. Për vite me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2008
  Festa e madhe per pavaresin e kosoves ne frankfurt.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.02.2008
  this is how the albanians celebrated the inependence day of kosovo ne toronto.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.02.2008
  Dita e shpalljes se pavarsise dhe fillimi i njohjes se saj. Dite e madhe per popullin shqipetar. Urime te gjitheve!!!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2010
  Festë për 2 vjetorin e pavarësisë se Kosovës ne Frankfurt am Main ne Hauptwache. Kjo feste ishte organizuar spontane ka gjithë shqiptarëve ne rrethin te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2008
  Feiern.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2008
  Frankfurt Pavarsia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2008
  Hashim thaqi deklarata e pavarsise KOSOVA REPUBLIK...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.01.2009
  Festa më e mirë e shpalljes së pavarësisë së Kosovës nga diaspora në Lausanne CH. Gjiruar nga Fadil Kajdomqaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2008
  Festa e Pavarësisë ne Kopenhagë të Dk. Sh. Zenel Hasani, sh. '97, RTZK dhe sh. Valët e Prespës, organizuan këtë festë në qendër të Kopenhagës dhe mëpas ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2008
  Festa e Pavarsis en Frankfurt - 24.02.2008.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.01.2009
  Festa më e mirë e shpalljes së pavarësisë së Kosovës nga diaspora në Lausanne CH. Gjiruar nga Fadil Kajdomqaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2008
  pavarsia e kosoves-prishtinë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.01.2009
  Festa më e mirë e shpalljes së pavarësisë së Kosovës nga diaspora në Lausanne CH. Gjiruar nga Fadil Kajdomqaj Pavarësia në Lausanne.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2013
  Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2008
  Kështu e kena festu pavarësinë e Kosovës ne Hamburg(Gjermani)
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2008
  Pavarsia ne Stuttgart 17.02.2008.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2008
  17 shkurt 2008.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2008
  Festa e Pavarsis en Frankfurt - 24.02.2008.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.01.2017
  Radio Bleta - Tetovë 101.oo Mhz.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.04.2008
  kopanica in the PRISHTINA city.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.02.2008
  so haben die albaner unabhängikeit in hamburg gefeiert.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2008
  Pavarësia e Kosovës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2008
  Ali in Hamburg.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2008
  Kalle.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2008
  Festa e madhe per pavaresin e kosoves ne frankfurt.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2010
  Pavarsia e KOSOVES ( 17.02.2008 )
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2008
  Die Erklärung der Unabhängigkeit von Kosovo.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.12.2013
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.03.2008
  pavarsia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2008
  Kosova Avni Aliu Shqiperia Shqiptaria Pavarsia Independence 17 Shkurt 2008 28 Nentor 1912 Adem Jashari Ismail Qemali Isa Boletini Tahir Meha Azem Bejta ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2008
  URIMME PAVARSIA.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи