Youtube


  Rudina Aktorja shqiptare vjen zbathur ne emisionin “Rudina” (16.04.2018)

  HD
  3:7
  автор | дата 16.04.2018
  • 11949
  Egla Ceno është një ndër aktoret më të njohura shqiptare. Ajo ka interpretuar karaktere të ndryshme gjatë karrierës së saj por spikati edhe më shumë në rolin e bashkëshortes së Elvis Pupës, në “M’Fal Për shprehjen”. Ajo ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan ku ndryshe nga shumë të ftuar të tjerë ajo kishte zgjedhur të vinte e zbathur duke i habitur te gjithë. “Një aktore nuk mund të na surprizonte më bukur se kaq”, tha moderatorja Rudina Magjistari pasi pa aktoren të futej e zbathur në studio. Ndërkohë aktorja tha se kishte menduar të vishte taka por kishte ndryshuar mendje dhe kishte preferuar të vijë ndryshe. “Po vrisja mendjen të vishja një palë taka, por të kam parë gjithnjë në televizor dhe je “kilometrike” dhe thash: Sado që të vesh taka prap me e shkurtër jam dhe erdha zbathur”, tha aktorja.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN;Silva Baltadori është një sipërmarrëse dhe një ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2018
  Silva Baltadori është një sipërmarrëse dhe një figurë e njohur e ekraneve e cila gjithmonë ka spikatur për opinionet e saj. Por, pavarësisht karrierës së ndërtuar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.03.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  All rights of this content are protected from Tv Klan Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Laura Llozi u shpall fituesja e madhe e spektaklit “Virtuozët” që përfundoi mbrëmë në Tv Klan. Çmimi iu dorëzua nga ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Egla Ceno është një ndër aktoret më të njohura shqiptare. Ajo ka interpretuar karaktere të ndryshme gjatë karrierës së saj por spikati edhe më shumë në rolin e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Policia bashkiake ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ajo është një nga sopranot shqiptare që ka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.04.2018
  Emisioni "Chic" nga Fjodora Fjora ne News24 21 prill, 2018 pjesa 2.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2019
  www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; “Udha e Qumështit” do të jetë shfaqja më e re që do të zerë vend në Teatrin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2019
  Te ftuar: Frederik Ndoci, Blerina Gjylameti, Olen Çezari, Gezim Nika, Sabina Kodra, Fjodora Fiora, Arben Bajraktaraj, Eliza Hoxha, Neritan Liçaj, Egla Ceno ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Esela Pysqyli është një prej aktoreve, e cila ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  Ajo është një prej figurave politike më të njohura në Shqipëri. Bëhet fjalë për politikanen Mimi Kodheli e cila ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Egla Ceno është një ndër aktoret më të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Aktorja e njohur Erjona Kakeli dhe opinionistja sportive Mikela Kakeli ishin sot të ftuara në studion “Rudina” në Tv Klan. Por këtë herë jo vetëm për të folur për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij Erjona Kakeli janë një ndër çiftet më të njohur shqiptar. Ata janë të martuar prej vitesh dhe kanë edhe dy vajza të vogla, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Agron LLakaj ka qenë i ftuar sonte "Në kurthin e Piter Pan" në televizionin Klan, duke iu përgjigjur pyetjeve të fëmijëve. Aktori i njohur i humorit ka folur për jetën ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.03.2018
  Tema: Zakonet që cudisin të huajt kur vinë në Shqipëri. - Zakonet që cudisin të huajt në Shqipëri. Sjelljet që bien me njëherë në sy të të huajve. Te ftuar: Roberto ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij Erjona ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.08.2010
  Gafa te ndryshme qe kane bere lojtaret ne ndeshje te ndryshme.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2018
  Silva Baltadori është një sipërmarrëse dhe një figurë e njohur e ekraneve e cila gjithmonë ka spikatur për opinionet e saj. Por, pavarësisht karrierës së ndërtuar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2018
  www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Volejbollisti Arbër Troka ishte sot i ftuar në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2018
  Pranvera zytarisht ka ardhur dhe koha e bukur dhe me diell të ushqen akoma më shumë deshirë për të udhëtuar dhe per të shfytezuar fundjavat për të pushuar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Volejbollisti Arber Troka ishte sot i ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan nga ku foli për karrierën e tij. Ai ka luajtur fillimisht në Itali, por sot tregoi kthimin në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2019
  Aktorja, Egla Ceno do të vijë përpara publikut me shfaqjen, “Udha e Qumështit” me regji dhe skenar nga Armand Bora, e cila do të shfaqet në datat 22, 23 dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.04.2018
  Këngëtarja Mihrije Braha ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan nga ku foli për karrierën dhe jetën private. Gjatë emisionit ajo po ashtu na zbuloi disa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2018
  www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи