Youtube


  RTV KLAN

  30:39
  автор | дата 19.04.2018
  • 1743
  • 15
  • 4
  Проголосовало пользователей: 19
  All rights of this content are protected from Tv Klan Albania
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.02.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; I ftuar: Fatmir Xhafaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Parlamenti u mblodh sërish në seancën e rradhës, pas të...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që merr vëmendjen e të gjithvë në...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Klodiana Lala, Etleva Delia, Paulin Vilajeti, Sotiraq Nushi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Të hënën u raportua në media se disa qytetarë të Pogradecit...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Klodita Ferhati, Bashkim Shehu, Mark Marku, Lorenc Vangjeli, Armand Bajrami, Lidhje...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  https://www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  https://www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2017
  E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me prezantueset...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.03.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Artan Hoxha, Basir Çollaku, Ervin Brahaj, Rezar Velmishi;...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Preç Zogaj, Mustafa Nano, Iris Luarasi, Grida Duma, Belina Budini, Mark Marku, Alfred Peza.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2018
  https://www.tvklan.al “Doktor Plastik”, një reality show nga Elda Laze. Prezantuese Kiara Tito. Me pjesëmarrjen e kirurgëve profesionistë të Klinikës “Da Vinci” Oltion Saliasi,...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij Erjona Kakeli janë një ndër çiftet më të njohur shqiptar. Ata janë të martuar prej vitesh dhe kanë edhe dy vajza të vogla, Margi dhe Amal. Sot...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mirela Milori, Robert Rakipllari, Artan Hoxha, Ervis Iljazaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Monika Kryemadhi, Lorenc Vangjeli, Ervis Iljazaj, Juli Xhokaxhi, Artan Hoxha.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Rudina Dembacaj, Gentian Zenelaj, Zana Guxholli, Ermal Hasimja, Arjon Muça, Loreta...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2018
  All rights of this content are protected from Tv Klan Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; Rigelsi ka qenë për një kohë shumë të gjatë i varur nga alkooli. Kjo ka sjellë probleme...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edmond Spaho, Taulant Balla, Armand Shullaku, Endrit Brahimllari, Alfred Peza, Mustafa Nano.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Donald Lu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  https://www.tvklan.al Emision reality nga Elda Laze dhe Kiara Tito.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.03.2018
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Kronikë më e plotë: http://tvklan.al/stop-emisioni-147-sezoni...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Disa ditë më parë qytetari Kastriot Frangu denoncoi në...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edi Rama.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ditmir Bushati.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; “Ka një mesazh për ty” u çel sot me një histori dashurie si ato të përrallave. Fatbardha,...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edmond Spaho, Taulant Balla, Armand Shullaku, Endrit Brahimllari, Alfred Peza, Mustafa Nano.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Lefter Pirja, një qytetar nga Kucova, denoncon në “Stop”,...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  Ndryshe nga sa pritej, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nuk foli në sallën e Kuvendit, ku u rikthye pas disa muajsh. Në përfundim të seancës, ai iu përgjigj interesit të gazetarëv...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  Moti sot dhe parashikimi i tij per neser nga Meteoalb nen prezantimin e Alba Hoxha. www.tvklan.al.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  All rights of this content are protected from Tv Klan Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2018
  Duke iu referuar deklaratave të sotme dhe gjuhës së përdorur sot nga Saimir Tahiri, ish-ministri i Brendshëm shpjegoi në emisionin "Opinion" në Tv Klan se përgjatë 6 muajve mungesë...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Maxim Kuznetsov Maxim Kuznetsov
    Kurtamysh
   • Ekaterina Ρogozhina Ekaterina Ρogozhina
    Moscow
   • Ivan Gert Ivan Gert
    Donetsk
   • كما-الصحراء-للمطر اشتقت-لك كما-الصحراء-للمطر اشتقت-لك
   • Ksyusha Kravchenko Ksyusha Kravchenko
   • John Kid John Kid
    Pardubice