Youtube


  KlanKosova

  HD
  2:14
  автор | дата 20.02.2019
  • 17331
  • 48
  • 20
  Проголосовало пользователей: 68
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2019
  Një reportazh që rrëfen historinë e ndërtimit të televizionit Klan Kosova. 10 vjet identitet dhe zhvillim - një rrugëtim i gjatë dhe me pengesa. Personazhet e ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2019
  Një intervistë e rrallë e këngëtares Shyhrete Behluli, ku ajo flet për jetën e saj personale, familjen dhe karrierën.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2019
  OXYGEN Promo – Labinot Tahiri 23.02.2019 ora 21:00 në Klan Kosova I ftuar: Labinot Tahiri Kuiz: KV Kastrioti.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2019
  Këngëtarja Elvana Gjata rikthehet në skenë për nder të 17 Shkurtit. Në një intervistë me Alaudin Hamitin ajo shpalos më shumë për këtë koncert por edhe planet ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи